O mnie

Jak to się stało, że z Wami tu jestem?

Miałem właśnie dzisiaj wyskoczyć na imprezę… ale… wiecie, czego rudemu brakuje na imprezie? No właśnie. Jestem rudy i nie mam zaproszenia. I zamiast imprezy zacząłem pisać bloga.

To teraz czas na kilka słów o sobie.
Tak więc studiuję na poznańskiej uczelni, w międzyczasie działam w organizacji studenckiejpodróżuję, staram się spędzać czas aktywniepróbować nowych rzeczypoznawać ludzirozwijam zainteresowania od miesiąca prowadzę bloga.

A czym konkretnie się interesuje?
Przede wszystkim małymi zmianami, które w przyszłości sprawią, że osiągnę swoje cele i spełnię marzenia, czyli taki rozwój osobisty.
Co dalej?
Zarabianie w internecie. Już od dawna próbuję tak zarabiać, jednak słabo mi to wychodzi. Były czasy, kiedy nawet byłem zadowolny z tego, co udało mi się wyskrobać, jednak bardziej przypominało to grę w kasynie, niż sposób na dodatkowy dochód. Teraz mam pewien plan, niezwiązany z blogiem (to słaby sposób na $$$), jednak pełno pracy przede mną i będę musiał przełamać strach przed założeniem firmy.
Podróżowanie. Wiadomo, odlotowo jest spędzić pewien czas w nowym kraju, poznać ludzi i kulturę, ale… warto też czasami zamienić zwykły spacer w podróż pełnią przygód.
Mnemotechniki. I sposoby skutecznej nauki. Obecnie nie wyobrażam sobie nauki bez tego, a i relacje z innymi potrafią dzięki temu wskoczyć na inny poziom.
I jeszcze do tego dochodzi układanie kostki Rubikażonglowaniestreet workout.
Z zainteresowań to byłoby na tyle.

O czym piszę na blogu? A głównie o tym, o co mnie interesuje. Posty albo przedstawiają to, co robię albo mają formę „poradnika”. A i jeśli prowadzicie bloga, który może mnie zainteresować (patrz na moje zainteresowania), fajnie jak podeślecie link, z chęcią przejrzę ;)